Adwokacka Kancelaria. Kancelaria Radcy Prawnego. Martyna Miszczyk-Mazek

  1. Home
  2. /
  3. Adwokaci
  4. /
  5. Adwokacka Kancelaria. Kancelaria Radcy Prawnego. Martyna Miszczyk-Mazek

Adwokacka Kancelaria. Kancelaria Radcy Prawnego. Martyna Miszczyk-Mazek

Posted in : Adwokaci on by : admin

ul. Mariacka 17, 40-014 Katowice
tel. 32 307 45 48

Siedziba kancelarii, prowadzonej przez Panią Martynę Miszczyk-Mazek, znajduje się w Katowicach. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług prawnych na rzecz Klientów indywidualnych oraz rozmaitych podmiotów gospodarczych.
Nazywam się Martyna Miszczyk-Mazek i od wielu lat prowadzę własną kancelarię prawną. Jestem specjalistką w prawie gospodarczym, cywilnym, nieruchomości oraz pracy. Wyróżniam się bogatym doświadczeniem w prowadzeniu sporów sądowych, w tym w sądach pracy. Swoją praktykę zawodową zdobyłam dzięki pracy w znanych i cenionych kancelariach adwokackich i radcowskich z mojego miasta. Ukończyłam aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Obecnie pracuję jako radca prawny. Zajmuję się prowadzeniem licznych spraw na rzecz Klientów indywidualnych oraz obsługą prawną spółek. Od 2010 roku zapewniam obsługę prawną jednostkom samorządu terytorialnego. Pełniłam również funkcję likwidatora spółki kapitałowej oraz mam doświadczenie w zakresie obsługi prawnej projektów IT.

Świadczymy profesjonalną pomoc prawną dla osób prywatnych. Podejmujemy się prowadzenia spraw sądowych i reprezentacji przed sądami. Udzielamy fachowych porad prawnych. Zajmujemy się pisaniem wniosków, pozwów, odwołań, apelacji i innych pism. Oferujemy reprezentację w negocjacjach. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem sprawy na każdym jej etapie oraz kontrolujemy, czy wszelkie formalności są załatwiane prawidłowo.

W zakresie obsługi Klientów biznesowych proponujemy obsługę prawną we wszystkich aspektach prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej. Naszą specjalnością są usługi dotyczące:

  • prawa budowlanego i nieruchomości
  • prawa IT, prawa w internecie
  • zamówień publicznych
  • prawa pracy
  • zakładania spółek

Wieloletnie doświadczenie oraz gruntowna znajomość uwarunkowań biznesowych przyczyniają się do tego, że zapewniamy naszym Klientom najkorzystniejsze rozwiązania. Służymy radą we wszystkich dziedzinach prawa dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej.

Jesteśmy doświadczonym zespołem radców prawnych, adwokatów i aplikantów. Do każdego Klienta podchodzimy z indywidualnym nastawieniem. Powierzone nam sprawy poddajemy szczegółowej analizie i wdrażamy rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia interesów naszych Klientów. Cechujemy się profesjonalizmem i skutecznością w prowadzeniu zleconych spraw. Nasze usługi świadczymy również na terenie innych miast województwa śląskiego. Oferujemy także obsługę prawną w języku angielskim.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i nawiązania owocnej współpracy!