adwokat Eliza Frąckiewicz

  1. Home
  2. /
  3. Adwokaci
  4. /
  5. adwokat Eliza Frąckiewicz

adwokat Eliza Frąckiewicz

Posted in : Adwokaci on by : admin

ul. Skłodowskiej-Curie 25 lok. 4
40-058 Katowice,

tel. 696 970 699

Jestem adwokatem posiadającym wieloletnie doświadczenie zawodowe. Siedziba prowadzonej przeze mnie kancelarii adwokackiej znajduje się w Katowicach. Wyróżniam się pełnym zaangażowaniem w powierzone mi sprawy.

Oklejanie pojazdów Poznań

Oklejamy samochody folią w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i innych miastach. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy. Gdziekolwiek jest oklejony samochód, reklama pracuje dla Ciebie. Zmiana koloru auta, ochrona lakieru dzięki folii.

Celem mojej działalności jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi prawnej, dostosowanej do ich indywidualnych wymagań. Zajmuję się udzielaniem porad prawnych i sporządzaniem opinii prawnych. Pomoc prawną świadczę zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Klientom doradzam w zakresie wielu dziedzin prawa.

Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i osób fizycznych

Usługi w zakresie prawa cywilnego obejmują m.in. prowadzenie spraw związanych z dochodzeniem odszkodowań, własnością nieruchomości, naruszeniem posiadania, ochroną dóbr osobistych czy współwłasnością. Ponadto przygotowuję, opiniuję, negocjuję i wykonuje wszystkie rodzaje umów.

Oferuję usługi związane z prawem rodzinnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o rozwód, separację, ustanowienie rozdzielności majątkowej, alimenty czy separację. Zapewniam kompleksowe doradztwo w zakresie prawa spadkowego.

Reprezentuję klientów podczas postępowań sądowoadministracyjnych oraz karnych, występując w charakterze obrońcy podejrzanego lub pełnomocnika pokrzywdzonego.

Przygotowuję i negocjuję umowy związane z prawem autorskim, doradzam w sprawach z zakresu prawa rzeczowego, ubezpieczeń i budowlanego. Ponadto zajmuję się obsługą spraw dotyczących prawa gospodarczego i handlowego, upadłościowego i naprawczego oraz zamówień publicznych. Swoją wiedzę wykorzystuję także do windykacji wierzytelności.

Zapraszam do współpracy.