adwokat Eliza Frąckiewicz

  1. Home
  2. /
  3. Adwokaci
  4. /
  5. adwokat Eliza Frąckiewicz

adwokat Eliza Frąckiewicz

Posted in : Adwokaci on by : admin

ul. Skłodowskiej-Curie 25 lok. 4
40-058 Katowice,

tel. 696 970 699

Jestem adwokatem posiadającym wieloletnie doświadczenie zawodowe. Siedziba prowadzonej przeze mnie kancelarii adwokackiej znajduje się w Katowicach. Wyróżniam się pełnym zaangażowaniem w powierzone mi sprawy.

Celem mojej działalności jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi prawnej, dostosowanej do ich indywidualnych wymagań. Zajmuję się udzielaniem porad prawnych i sporządzaniem opinii prawnych. Pomoc prawną świadczę zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Klientom doradzam w zakresie wielu dziedzin prawa.

Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i osób fizycznych

Usługi w zakresie prawa cywilnego obejmują m.in. prowadzenie spraw związanych z dochodzeniem odszkodowań, własnością nieruchomości, naruszeniem posiadania, ochroną dóbr osobistych czy współwłasnością. Ponadto przygotowuję, opiniuję, negocjuję i wykonuje wszystkie rodzaje umów.

Oferuję usługi związane z prawem rodzinnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o rozwód, separację, ustanowienie rozdzielności majątkowej, alimenty czy separację. Zapewniam kompleksowe doradztwo w zakresie prawa spadkowego.

Reprezentuję klientów podczas postępowań sądowoadministracyjnych oraz karnych, występując w charakterze obrońcy podejrzanego lub pełnomocnika pokrzywdzonego.

Przygotowuję i negocjuję umowy związane z prawem autorskim, doradzam w sprawach z zakresu prawa rzeczowego, ubezpieczeń i budowlanego. Ponadto zajmuję się obsługą spraw dotyczących prawa gospodarczego i handlowego, upadłościowego i naprawczego oraz zamówień publicznych. Swoją wiedzę wykorzystuję także do windykacji wierzytelności.

Zapraszam do współpracy.