Kancelaria adwokacka Konieczyński Michał, Kubiec Ireneusz, Żabiński Jacek, Muchacki Jakub

  1. Home
  2. /
  3. Adwokaci
  4. /
  5. Kancelaria adwokacka Konieczyński Michał, Kubiec Ireneusz, Żabiński Jacek, Muchacki Jakub

Kancelaria adwokacka Konieczyński Michał, Kubiec Ireneusz, Żabiński Jacek, Muchacki Jakub

Posted in : Adwokaci on by : admin

ul. Kopernika 13 lok. 5, 40-064 Katowice
tel. 32 257 00 44

Siedziba naszej Kancelarii adwokackiej, założonej w 1991 roku, znajduje się w Katowicach, w województwie śląskim. Jesteśmy doświadczonymi i wysoko wykwalifikowanymi prawnikami, którzy z dużym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem podchodzą do każdego zlecenia.


Wyróżnia nas elastyczność oraz nowoczesne podejście do obsługi Klientów. Oferujemy świadczenie usług w zakresie obsługi prawnej zarówno w siedzibie naszej Kancelarii, jak i na odległość, udzielając konsultacji telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wdrożeniu tego typu rozwiązań jesteśmy zawsze dyspozycyjni i służymy fachową pomocą naszym Klientom.

Głównym profilem działalności naszej Kancelarii jest doradztwo prawne oraz prowadzenie wszelkich spraw sądowych w zakresie prawa cywilnego. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń w zakresie prawa własności intelektualnej oraz prawa autorskiego.

Zajmujemy się udzielaniem porad prawnych oraz sporządzaniem opinii w sprawach dotyczących prawa autorskiego i własności intelektualnej, a także prawa ochrony konkurencji. Prowadzimy również sprawy patentowe oraz związane z rejestracją znaków towarowych i wzorów.

Niewątpliwie dodatkowym atutem naszej Kancelarii jest bogate doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów o profilu medialno–wydawniczym.

Zapraszamy.